Reportážní Fotografie 

Dobrá reportážní fotografie dokáže zastavit čas. Okamžik, který se již nikdy v životě nebude opakovat.

Reportážní fotografie by měla vždy pravdivě vypovídat o realitě. Proto u ní nejsou přípustné žádné úprav ve Photoshopu.

      Pokud si chcete takový okamžik uchovat v paměti, je třeba se obráti na profesionály. V situaci, která je neopakovatelná, vše závisí jen na zkušenostech a pohotovosti fotografa. Samozřejmostí je vhodné vybavení, které umožňuje fotit i a za špatných světelných podmínek. Vždy je třeba vše předem důkladně připravit, aby nedošlo k nějaké katastrofě. Přípravě se proto věnujeme s dostatečným předstihem. Přesně naplánujem průběh celého focení s ohledem na konktétní podmínky. Snažíme se nic neponecht náhodě.
 

I z obyčejného dětského dne si lze  odnést krásné vzpomínky......

   Samostanou kapitoulou reportážních fotografií je focení svateb. Tato specifická disciplína je pro fotografa velmi psychicky náročná a klade na něj obrovskou zodpovědnost. U většiny svateb vládne jistá davová " euforie ", kdy je velmi těžké hosty jakkoliv korigovat. Fotograf proto musí být připraven na vše a nenechat se ničím rozhodit. Svatebních fotografů je všude " jako máku ", ale jen málokdo dělá toto řemeslo dobře. Pečlivě proto vybírejte, koho si přizvat k focení této slavnostní příležitosti. 

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.