Fotografie Architektury

Pro účely Vaší prezentace nafotíme a zpracujeme kompletní podklady pro katalogy, kalendáře,  firemní reference nebo výroční zprávy. 

Dle požadavků klienta dokážeme z fotografií odstranit veškteré " rušivé elementy ", vyměnit oblohu nebo "vyrobit " novou fasádu.

   Zakázka na focení architektury nebo intreiérů vzejde většinou jako požadavek při tvorbě nového webu. Každý by rád, aby jeho firma na www prezentaci vypadal čistě, moderně, upraveně. Realita provozu je ale většinou zcela jiná. Rezavé sloupy, dráty, opadaná omítka, různé praskliny, barva která zářila novotou před 10ti lety.... K tomu pernamentně nevhodně zaparkovaná auta před budovou, popelnice a spoustu jiného harampádí všude dokola. S tím vším lze naštěstí  snadno bojovat.

Nemáme problém s narovnáním "bortící" se perspektivy ani  dodat barvu jinak nevýrazným fotografiím.

   Někdy je nutné využít pro focení i méně časté postupy. Když nemáte při focení budov dostatečný odstup pro srovnání padající perspektivy, musí nastoupit vysokozdvižná plošina. Díky ní má člověk absolutní svobodu při hlednání idealní kompozice. Pokud jsou i světelné podmínky špatné, nastupuje ke slovu HDR technika snímání obrazu. Používáme ji i k focení nedostatečně prosvětlených interiérů, nebo při focení za tvrdého, ostrého světla. Samostatnou kapitolou je následná postprodukce, kde teprve nastává ta správná " alchimie ".

Pohlednice Olomouce

  • Historické centrum +

  • Katedrála Sv. Václava +

  • Kostel Sv. Michala +

  • Červený kostel +

  • Pohled z radnice +

  • Arienova kašna +

    HDR fotografie je moderní, velmi žádaná technika focení zejména architektury a interiérů. Vzniklé snímky doslova berou dech.
  • 1

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.