Produktové fotografie

 

 Komerční fotografické studio AteliérVídeňská poskytuje široký rozsah fotografických služeb. Naší specializací jsou zejmána ateliérové produktové fotografie.  Z nich asi nejvíce fotíme textil a outdoorové vybavení.  Bližší  informace ZDE

Reklamní fotografie

 
 
Na zakázku klientů fotíme veškteré reklamní kampaně. Ať už jde o katalogy, billboardy, citylighty nebo jen obyčejné letáky, vždy se snažíme o kreativní a  neokoukaný přístup. Více informací o našich reklamních fotografií naleznete ZDE.

Portrétní fotografie

 
 
Zhotovíme pro vás kvalitní ateliérové portréty s možností velkoformátového tisku na plátno. Portréty fotíme i mimo ateliér. Nejčastěji fotíme na zakázku děti, těhotné ženy, rodiny nebo domácí mazlíčky. Bližší informace  najdete ZDE.

Foto architektury

 

Byty, domy, kanceláře, firemní centrály ale i města, památky, kostely, hrady a zámky. To vše lze fotit kreativně a zajímavě. Rádi proto hledáme atypické pohledy, které ukazují svět v netradiční kráse. Bližší informace naleznet ZDE

Reportážní fotografie

 
 
Reportážní fotografie fotíme na zakázku po celém území ČR. Pravidelně tak fotíme různé sportovní a společenské akce, rauty, veletrhy, mkoncerty, firemní teambuildingy ale i rodiné události jako jsou svatby a promoce. Informace o službě ZDE.

Foto postprodukce

 
 
U všech u nás nafocených fotografií je fotografická postprodukce dělána automaticky. Na zakázku děláme ale postprodukci a retuše i na fotografiích dodaných zákazníkem. Ukázku naší fotografické postprodukce si můžete prohlédnout ZDE.

Pronájem ateliéru

  V naší nabídce najdete krátkodobý i dlouhodobý pronájem kompletně zařízeného fotostudia. Právě lze využít dočasně snižené ceny pronájmu ateliéru. 5h pronájmu se slevou 50% za pouhých 1.490 Kč.

Dárkové šeky

  Máme pro vás připravené hodnotné dárkové šeky, vhodné jako originální dárek pro rodinu nebo fotografa. Profesionální ateliérová fotografie je dárek, který nestárne. Podrobný seznam dárkových šeků ZDE.

Kurzy Photoshopu

  Pro zájemce o vzdělání nabízíme individuální kurzy Photoshopu přesně na míru studentovi. Výuka neprobíhá ve skupině, ale lektor se věnuje pouze jednomu studentovy. Podrobné informace naleznete ZDE. 

 
 

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.