ZÁZEMÍ fotoateliéru
Najdete nás v centru Olomouce v secesní vile na Vídeňská ulici č.8. Bezproblémové parkování, 130 m podlahové plochy, pofesionální technika.
 
 

 

   Centrum města 

Vídeňská ulice se nachází v samotném centru Olomouce v sousedství městského parku. Je snadno a rychle dosažitélná autem i tramvají.

 

 

   Zajištěné parkování

Jistě znáte problémy s parkováním v centru města. U nás nic nemusíte řešit. Máme pro vás zajištěné parkování na soukromém pozemku přimu u vstupu do fotoateliéru.

 

 

   Špičkové vybavení

Používáme pouze kvalitní, ověřené, značkové vybavení. To nám umožňuje pracovat rychle , spolehlivě ale zejména efektivně. Díky tomu dokážeme nabízet velmi zajímavé ceny.

Dispozice ateliéru

Pracovní část

První část ateliéru je určena pro postprodukci, zpracování fotografií a jednání s klienty. Zde najdete kuchyňský kout, konferenční stůl a špičkové počítačové vybavení. Součástí kuchyně je kvalitní presovač, mikrovlná trouba i lednice. Po dobu pronájmu ateliéru jsou pro klienty káva a nealkoholické nápoje ZDARMA .

Relaxační část

Druhá část ateliéru slouží jako maskérna a relaxační zóna pro klienty. Zde je možno u velkého zrcadla provádět líčení a stylizaci focených lidí. Děti zde najdou dostatek prostoru pro oddech mezi focením. Nechybí dostatek odkládacích prostorů, velká šatní skříň s ramínky ani velká sedací souprava určená pro relaxování. 

Ateliérová část

Ateliérová část studia je plně přizpůsobena požadavkům na rychlou, kvalitní a bezproblémovou práci fotografa. Základem je dostatečná šířka ateliéru a pevné pozadí pro bezstínovou fotografii. Pro focení na bílém pozadí tak nemusíte používat drahé papírové pozadí. Rychlé a bezpečné změny svícení Vám umožní stabilní bajonetové stativy, kontrolu nad snímky bezdrátový WIFI přenos náhledů do počítače. 

 

 

 

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.