Záruka kvality

Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat rychle, efektivně ve špičkové kvalitě.  U každé fotografie je standartem kompletní postprodukce.

Záruka spolehlivosti

Veletrh kvůli Vám nikdo neposune. Katalogy musí být vytištěné v dohodnutém termínu? S námi neriskujete, zakládáme si na 100% dodržování termínu.

Klientský servis

Pro stálé klienty poskytujem nadstandartní servis, zálohování jejich fotografií, přednostní termíny focení i výrazné množstevní slevy

Světla Fomei

 
 
Od značky Fomei používáme nejvyší řadu zábleskových světel typ DIGITAL PRO 500 X  o celkovém výkonu 3,000 Ws.  Součástí světel jsou spolehlivé odpalovače i dálkové ovládání

Motorické pozadí

 

Práci vám jistě urychlí dálkově ovládané motorické pozadí na 4 druhy pozadí. Standartně máme černé, bílé, zelené klíčovací a středně šedé.

Příslušenství

 

 Ke všem světlům máme k dispozici bohatou škálu příslušenství. Softboxy, deštníky, komínky, klapky, voštiny, odrazné desky ...

Wifi přenos

 

Při focení lze u nás ukládat všechny fotografie bezdrátově rovnou do počítače. Máte tak 100% kontrolu každé fotografie na 27" monitoru.   

Bajonetový systém

 

Všechna světla jsou osazena na masivních studiových stativech se speciálním bajonetovým ovládáním zdvihu. Práce s tímto systémem je extrémně rychlá a pohodlná.

Pevné pozadí

 

V našem ateliéru máme pevné přechodové pozadí v bílé barvě po celé šířce fotostudia. Nejste tak limitování nedostatečnou šířkou papírového pozadí.

Difůzní stan

 

Pokud potřebujete vyfotit lesklé předměty, jistě Vám přijde vhod difůzní stan pro odstranění nechtěných odlesků. 

Prosvětlovací stůl

 

Veškteré produkty mužete fotit na na bílém prosvětlovacím stolu Fomei s možností perfektního spodního i horního svícení. Rádi vám při tom poradíme.

Kulová hlava

 

Pevný stativ ve spojení s magnesiovou kulovou hlavou VANGUARD SBH vám ušetří spoustu nervů při hledání správné kompozice.

 

Nabízíme i kompletní Pronájem Ateliéru
Bližší informace o pránájmu fotoateliéru

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.