Poukaz PRONÁJEM fotoateliéru
Originální dárek, kterým překvapíte každého fotografa. Pronájem kompletně zařízeného profesionálního ateliéru na 4h včetně zaškolení pro práci se zábleskovými světly.
 

Využijte výhodnou nabídku SLEVY 1000Kč na 4h pronájmu ateliéru . Původní cena 2.490 Kč je dočasně snížena na pouhých 1.490 Kč

Dárkový poukaz PRONÁJEM FOTOATELIÉRU opravňuje držitele k 4h pronájmu plně zařízeného fotostudia AteliérVídeňská na Vídeňské ulici v Olomouci. V ceně je nejen pronájem studia, ale i zaškolení pro práci se studiovými světly.
 

Cena dárkového poukazu ateliérový portrét je dočasně snížena o 1000 Kč z původní ceny  2.490 Kč na 1.490 Kč

  1. AteliérVídeňská najdete jak již název napovídá na Vídeňské ulici 8 v centru Olomouce. Prostory ateliéru se nachází ve sníženém přízemí na ploše 130m2. Velkou výhodou je bezbariérový přístup, který umožňuje snadnou manipulaci i s většími předměty. Do prostoru ateliéru lze bezproblémévě dostat např. motorku....
  2. Dárkový poukaz opravňuje držitele k 4 hodinovému focení s využitím veškteré dostupné ateliérové techniky. Prostory ateliéru jsou ideálně přizpůsobeny zejména na focení módy a portrétů. Poskytují ideální reprezentační zázemí i pro větší skupiny lidí.
  3. Pro méně zkušené fotoamatéry je připraveno odborné zaškolení pro práci se světly. 
  4. Po celo dobu pobytu v ateliéru je zdarma k dispozici italské preso a nealkoholické nápoje.  
  5. Zvýhodněná cena 1.490 Kč platí přednostně o víkendu, kdy je ateliér méně vytížený. Po tel. domluvě lze objednat pronájem i na pracovní den, je ale nutné počítat s delší dobou na vyřízení objednávky pronájmu.
  6. V ceně pronájmu je k dispozici kompletní záblesková technika s příslušenstvím. Její přesný seznam najdete ZDE.
  7. V CENĚ PRONÁJMU NENÍ papírové pozadí ( 1 m použitého pozadí vyjde na 200Kč ), pronájem fotoaparátu ani objektivů. Vše lze samozřejmě dodatečně přiobjednat.

Poukaz PRONÁJEM fotoatelieru
Zvýhodněná cena platí pouze pro objednávky do 30.03.2013

 

 Podrobné informace o pronájmu ateliéru ZDE

 

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.