Kurz PORTRÉTNÍ retuše 4h
Kurz je určen všem fotografům, kteří stále bojují s retušemi ve  Photoshopu! Darujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ na idividuální 4 h kurz portrétní retuše .
 

Využijte výhodnou nabídku atraktivní slevy. Původní cena 2.900 Kč je přechodně snížena na pouhých 1.990 Kč Podrobnosti o nabídce naleznete níže.

RETUŠE pleti

 

 

Úvodní kapitolou výukového kurzu retuše je komplexní retuš pleti. Naučíte se, jaké nástroje pro retuš pleti ve Photoshopu používat, jak vytvořit texturu pleti, jak změnit její barevné podání i jak dosáhnout její živosti. Za pomoci nástroje HighPass vás naučíme finty jak přesně ostřit, i jak dosáhnout realné textury pokožky. 

Záplatování, klonování , maskování, tónování, ostření za pomoci filtru HighPass.

VÝMĚNA pozadí

 

 

Jak rychle vyměnit nudné pozadí ? Jak vytvořit přesné masky ve Photoshopu ? To vše a mnohem více Vás naučíme při 4h kurzu portrétní retuše ! Součástí výuky jsou profesionální finty, jak snadně a rychle dosáhnout požadovaného záměru. Jak vytvořit přední i zadní plán obrazu, jak zcela změnit nasvícení i jak dosáhnout hloubky a prostoru. 

Výměna pozadí pomocí přesných masek ve Photoshopu.

RETUŠE obličeje

 

 

Výuka je zaměřena na kompletní postprodukční retuš celého portrétu. Naučíte se, jak  snadno vytvořit z nevýrazného portrétu reprezentační fotografii. Od srovnání symetrie obličeje, přes profesionální retuš pleti, vlasů, úst a očí až po finální barevné tónování fotografie. Budete překvapeni, co lze s vašich archivních fotografií dostat !

Zaměřeno na rychlé maskování, retušování a celkové tónování  vašich fotografií.

ZMĚNA svícení

 

 

Děti jsou vděčným objektivem pro focení. Jsou přirozené a bezprostřední. Bohužel ne každá fotografie, je dokonalá. Po absolvování kurzu portrétní retuše, zvládnete své fotografie snadno upravovat na zcela novou úroveň. Nebude vám dělat problém vybrat si tu pravou fotografii a s ní potom pracovat dle svého uvážení. 

Jak se svých fotografií dětí udělat snímky do časopisu. Jaké triky a techniky použít. 

KOMPLETNÍ foto postporodukce

 

 

Pokud již zvládáte základy portrétních retuší, můžete se s námi pustit i do složitějších celkových postprodukčních úprav fotografií. Dokážeme vás naučit, jak správně pracovat s tabletem i jak za pomocí něj dramaticky změnit nasvícení scény. Vysvětlíme, jak pracovat s barvou světla, jak měnit jeho směr a intenzitu. Už pro vás nebude problém, dostat ze svých fotografií maximum !

Celkové změny nasvícení scény a její barevné tónování. Vytváření realistických světel a stínů, montáže dalších objektů.

Rozsah KURZU Portrétní retuš

Dárkový poukaz PORTRÉTNÍ RETUŠ opravňuje držitele k 4 hodinové individuální výuce portrétní retuše a postprodukce. Přesné téma výuky si může zvolit sám držitel poukazu.

Cena dárkového poukazu PORTRÉTNÍ RETUŠ je dočasně snížena  z původní ceny  2.990 Kč na 1.990 Kč

  1. Držitel dárkového poukazu si nejdříve domluví tel.( 777 09 05 04 ) nebo emailem ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) termín, kdy chce kurz absolvovat. Současně nás informuje o svých dovednostech ve Photoshopu a upřesní, na co by se chtěl v kurzu nejvíce zaměřit.
  2. Výuka probíha v našem ateliéru na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. Lze si dohodnout libovolný termín včetně víkendů.
  3. Kurz trvá 3h a je zaměřen na klasické portrétní retuše, které jsou fotografy nejvíce žádané. Zejména reuše pleti, vlasů, zubů, očí i celkové tavarování postavy. 
  4. Výuka může probíhta s vlastními fotografiemy zákazníke, nebo s fotografiemi nafocenými při kurzu. 
  5. Výuka neprobíhá ve skupinkách, ale výhradně individuálně.
  6. K dipozici jsou nejmodernější počítače I-Mac 27" s Photoshopem + grafické tablety Wacom Intuos 4
  7. Po celo dobu výuky je v ateliéru zdarma k dispozici italské preso nealkoholické nápoje.  
  8. Vzhledem k individuálnímu charakteru výuky je možné na přání držitele poukazu téma postprodukce změnit na konkrétní problematiku. 
 
Dárkový poukaz je platný po dobu 12 měsíců ode dne vystavení. Držitel průkazu si jen domluví konkrétní termín návštěvy, který mu nejlépe vyhovuje. Po tel. domluvě se může objednat i na víkend.  Kotaktní telefon je 777 09 05 04  
 
Kurz Portrétní Retuše 4h
Objednávku tohoto poukazu lze provést přes náš kontaktní email. Stačí jen uvést typ dárkového poukazu, jméno obdarovaného a kontaktní údaje pro doručení. Poukaz Vám bude doručen do 48 h klasickou dobírkou přes Českou poštu. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.