Profesionální PORTRÉT
Překvapte své blízké hodnotným dárkem! Darujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ na nafocení profesionílního ateliérového portrétu v luxusním fotostudiu v Olomouci.
 

Využijte výhodnou nabídku 50% slevy. Původní cena 3.900 Kč je do dočasně snížena na pouhých 1.990 Kč Podrobnosti o nabídce naleznete níže.

Rozsah DÁRKOVÉHO POUKAZU

Dárkový poukaz ATELIÉROVÝ PORTRÉT opravňuje držitele k 3 hodinové návštěvě luxusního fotostudia AteliéVÍDEŇSKÁ, kde s ním bude nafocen jeho studiový portrét. V ceně poukazu je i 2 hodinová kompletní postprodukce.
 
 

Podrobnosti o poukazu

Cena dárkového poukazu ateliérový portrét je při objednávce do 30.března 2013 snížena o 50% z původní ceny  3.900 Kč na 1.990 Kč

  1. Před focením doporučujeme jednu krátkou návštěvu u nás v Ateliéru. U dobréitalské kávy krátce probereme všechny detaily focení. Dohodneme si přesný termín, stylizaci, způsob líčení i vyběr vhodných doplňků.
  2. Portréty fotíme v ateliéru i mimo něj. Po focení mimo ateliér jsme vybaveni výkonými mobilními blesky. Výběr místa focení je na zákazníkovi, někdy je lepší ateliér, jindy spíše domácké prostředí. 
  3. Před focením jsme schopni zajistit na přání klienty styalistu či vyzážistu ( není zahrnuto v ceně ). V ateliéru je připraveno  místo s  " divadelním zrcadlem " vhodně nasvícené pro líčení. 
  4. Po celo dobu pobytu v ateliéru je zdarma k dispozici italské preso a nealkoholické nápoje.  
  5. Focení zabere cca 2 -3 h. Při něm vznikne kolem 100 fotografií. Následuje společný výběr TOP fotografie a dohodne se rozsah požadovaných úprav a retuší. Standartně se provádí kompletní retuš pleti, očí, vrásek, zubů, a tělěsných nedokonalostí podle požadavku klienta. Na vybrané fotografii pro tisk dokážeme zaměnit i vhodné pozadí atd.
  6. Rozsah postprodukce odpovídá 2 hodinám prác zkušeného grafika. V dnešní době je to právě precizně zvládnutá retuš fotografie, která ji dělá dokonalou. Čas strávený ve PhotoShopu je téměř vždy mnohem delší než samotné focení. Rozdíl mezi původní fotografi a fotografií po retuši bývá propastný. 
  7. Zákazník dostává na CD 10 vybraných nejlepších snímků se základní postprodukcí + 1 TOP snímek určený pro velkoformátový tisk s maximálním rozsahem postprodukce. Snímky jsou dodány v maximálním možném rozlišení přesně dle formátu budoucího rámu. Velkoformátový tisk + rám obrazu není zahrnutý do ceny dárkového poukazu
 
Dárkový poukaz je platný po dobu 12 měsíců ode dne vystavení. Držitel průkazu si jen domluví konkrétní termín návštěvy, který mu nejlépe vyhovuje. Po tel. domluvě se může objednat i na víkend.  Kotaktní telefon je 777 09 05 04  
 
Klasická Portrétní Fotografie
Objednávku tohoto poukazu lze provést přes náš kontaktní email. Stačí jen uvést typ dárkového poukazu, jméno obdarovaného a kontaktní údaje pro doručení. Poukaz Vám bude doručen do 48 h klasickou dobírkou přes Českou poštu. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

KDE nás najdete

 

 Těšíme se na Vás v našem novém ateliéru v krásné secesní vile na Vídeňské ulici 8 v Olomouci. V případě zájmu nás stačí nás jen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a dohodnout datum schůzky.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.